Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!

Архів новин

Реклама

"НАШЕ ВЕСІЛЛЯ" > Категорії > Весільний декор

Декор весільного залу

Мабуть, ніхто не заперечуватиме, що від того, наскільки зручно та комфортно облаштоване помешкання, залежатиме щоденний сімейний затишок.

Відповідно комфортні відчуття наречених під час святкування одруження залежатимуть від того, якою буде весільна зала.

Те, що вона має бути просторою, затишною та світлою, – обов’язкові моменти. Але йдеться, власне, про декорування цього приміщення для весільної забави. Варіантів може бути безліч. Оскільки на ринку є чимало пропозицій, то наші наречені мають із чого вибирати.

Ми розповімо Вам про деякі новинки, адже про повітряні кульки та різнокольорові стрічки Ви, напевно, чули вже не один рік. Цікаві елементи декору вже й у нашому місті можна взяти на- прокат.

Наприклад, агенція урочистих подій «Фея», яка дбає про казкове оформлення свят для своїх клієнтів, пропонує прикрасити весільну залу оригінальними атласними серцями або ж тендітними плюшевими лебедями. Уявляєте, який вигляд матимуть Ваші фото за весільним столом?

Крім цього, Вам запропонують: оформлення підлоги для першого танцю, різноманітні арки, декорування приміщення квітами і свічками, а також виготовлення бонбоньєрок.

Від усього – просто очі розбігаються! На те вона й «Фея», щоб перетворити Ваші клопоти на казкові враження.