Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!

Архів новин

Реклама

"НАШЕ ВЕСІЛЛЯ" > Новини > Новини зчитувач

Вступне слово редактора до осіннього номера “Наше весілля” №7(26)

Осінь – пора врожаю. Хтось збирає його з поля, хтось – із саду, а хтось із сердець друзів та колег. Звісно, найприємнішим є урожай кохання, – коли після тривалого плекання та розвитку цього почуття, його підживлення й виношування в найкращих умовах воно проростає і дає плоди – бажання до спільного сімейного життя.

Тож щиро вітаємо всіх осінніх наречених, які вирішили назавжди поєднати свої долі з коханими в такий щедрий та прекрасний жовто-багряний час. Нехай не лише осінь, а й інші пори року дарують вам якомога більше радощів, усмішок, розуміння, обіймів і поцілунків.

Поспішайте любити. Не відкладайте на завтра зізнання в коханні чи приємні слова для близьких людей. Використовуйте кожну мить життя, цінуйте сонце, місяць і зорі сьогодні.

Знайдіть час і проведіть його наодинці зі своєю коханою людиною. У шаленому ритмі життя так багато справ і так мало часу на почуття.

Збережіть прекрасне, і нехай ваша подружня стежина стелиться шовковими ланами та квітковими лугами поміж добрих людей, щирих усмішок, благородних справ і світлих починань.

З роси i води вам, осiннi молодята!

Леся КІЧУРА, головний редактор

Назад