Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!

Архів новин

Реклама

"НАШЕ ВЕСІЛЛЯ" > Новини > Новини зчитувач

Вступне слово редактора до новорічного номера

   Не знаю, що може бути краще, аніж напередодні Нового року пропонувати своїм читачам “свіжий” випуск улюбленого видання? Останній номер журналу я щороку здаю з величезним задоволенням! У час, коли всі підсумовують успіхи та досягнення року, що минає, ми також маємо з чого порадіти. Оскільки за цей рік ми здобули ще більше популярності поміж молодят, розширили коло своїх постійних рекламодавців і значно збільшили наклад видання та терени його розповсюдження. Для нашого колективу це дуже великі та приємні досягнення.

Тож хіба може цей позитив не спонукати нас до ще більш відданої праці у величезному безмірі весільної тематики?

Приємно щоразу чути гарні відгуки про свою роботу, хоча ми радо сприймаємо й критичні зауваження – вони мобілізують наші сили та старання.

Не приховуватимемо задоволення й від того, що разом із “Нашим весіллям” ви проведете Новорічну ніч та Різдво. Матимете нагоду скористатися послугами наших партнерів, які пропонують свої послуги не лише до дня одруження, а й різноманітних родинних та сімейних свят. Адже корпоративні вечірки, уродини чи дні народження зазвичай відзначають у гарній компанії за святковим столом. Тому ми радо пропонуємо підказки про найкращі зали, студії декору, салони краси, кондитерські, студії одягу та різноманітні послуги щодо організації вашого свята, як от, феєрверки та ліхтарики, які літають. Хіба без цього можна повноцінно зустріти 2012 рік?

Сподіваємося, що рік Дракона принесе вам чимало несподіванок – комусь вдасться знайти свою половинку, комусь – стати на рушничок щастя, а в декого з наречених-2011, можливо, вже й з’явиться поповнення в сім’ї. Хтозна…

Наразі ж в останні миті старого року хочеться побажати вам усього найкращого і домовитися про зустріч у новому році в більшій компанії, з новими запитами щодо цікавої інформації для наших журналістів, новими побажаннями стосовно роботи редакції. Адже ми працюємо для вас і дуже тішимося з того, коли хтось почувається комфортно поряд із нами!

Вітаємо Вас із Новим роком,
Зі всіма Різдвяними святами!
Нехай життя
із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!
Хай сонце радо Вас вітає,
Кує зозуля літ багато,
Здоров’я з пишним короваєм
Приходить в будні і на свято!
Нехай тепло людських сердець
Вам душу щиро зігріває,
І переможних справ вінець
Хай Вашу голову вінчає!
Хай ширшим стане друзів коло:
Простягне руку всякий стрічний,
І буде кожен день казковим,
Як ніч Різдвяна й Новорічна!

 

З повагою Леся Кічура,
головний редактор

Назад