Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!

Архів новин

Реклама

"НАШЕ ВЕСІЛЛЯ" > Новини > Новини зчитувач

Знову разом! Весняний номер «Нашого весілля» уже в продажі!

Щоразу виходячи з помешкання до редакції, заглядаю до люстерка і ловлю себе на думці, скільки разів за день поглядає на себе в день весілля наречена? Адже треба і носика підпудрити, і блиск на губах оновити, і зачіску підправити, й фату гарно розкласти. Мабуть, моє запитання таки залишиться риторичним, адже достеменно не відомо, скільки разів кожна дівчина любується собою в день свого одруження. До того ж кожна з нас готується дуже ретельно та виважено до цього виняткового дня, тож ніяких неприємних несподіванок немає трапитися.

files/themes/original/comercialPhoto/nashe vesillja24_.jpg

Сукню потрібно обрати за останніми тенденціями, зачіску – з новомодними вкрапленнями, взуття – зручне та вишукане. Фото та відео взагалі ладні зайняти окрему нішу в розмові про весільні приготування. А ще весільна зала, музики, тамада, модні аксесуари та дрібниці… Усього навіть не перелічиш.

Отож ми вкотре вирушаємо з вами у нову мандрівку в пошуках нової, незвіданої інформації, яка стосуватиметься чогось, що обов’язково стане вам потрібним того визначного дня. І ви без нашої допомоги, рекомендацій та повчань не знатимете, де його шукати, як вибрати, на що зважати під час споглядання, оцінювання правдивої вартості та самої покупки чи замовлення послуги.

Раді вітати вас із весною! Чарівна пора завжди дарує позитивні емоції й оптимізм, романтику та надії на нові сподівання.

Назад