Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!

Архів новин

Реклама

"НАШЕ ВЕСІЛЛЯ" > Новини > Новини зчитувач

Переднє слово редактора до першого номера

Ми безмежно раді, що ви знову маєте змогу черпати корисну інформацію зі сторінок нашого видання. Весільна індустрія не зупиняється, а навпаки — щосезону пропонує нареченим цікавіші та різноманітніші тенденції щодо весільного вбрання, взуття, аксесуарів та модних дрібниць, без яких не обходиться жодне справжнє українське весілля.

Тому ми й намагалися добрати до цього першого номера 2011 року все найцікавіше та найкорисніше, що слугуватиме для вас критерієм вибору перед покупкою чи замовленням тієї чи іншої весільної послуги.

Крім того, на сторінках нашого видання кожен знайде для себе чимало конкурсів із цікавими та корисними подарунками (мобільними телефонами, піврічною передплатою на наші видання, безкоштовною рекламою на сторінках «Нашого весілля»). Вони будуть актуальними як для наречених («Історія нашого знайомства», «Романтичне освідчення», «Подарунок від чоловіка», «Фотоконкурс»), так і для партнерів та рекламодавців («Найкраща сукня 2011 року», конкурси «ТОП–10 найкращих салонів Львова», «ТОП–10 найкращих фотографів Львова» та «ТОП–10 найкращих відеооператорів Львова»).

Також за допомогою наших анкет ви зможете знайти багато друзів та, можливо, своє єдине кохання. Слушними побажаннями та зауваженнями матимете змогу вдосконалити наше видання. Якщо у цьому номері не було вкрай потрібної для вас інформації, будь ласка, телефонуйте за номером 067-999-48-96 або пишіть на мейл: linnetta@yandex.ru і залишайте замовлення на статтю.

До наступного номера наші журналісти підготують фахову публікацію за вашим проханням. Щоб заінтригувати вас, повідомляємо: наступний номер «Нашого весілля» вийде наприкінці червня. Гортаючи сторінки cвого улюбленого видання, ви зможете прочитати про весільне меню, шлюбний контракт, таємницю вінчання, міжнаціональні одруження та довідатися ще багато цікавого.

Відтепер наш журнал можна придбати у кожному кіоску преси міста Львова, в усіх поштових відділеннях Львівської області, у супермаркетах та в приватних розповсюджувачів. «Наше весілля» також продається у Києві, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Хмельницькому та інших містах України.

До того ж, наш тираж збільшився до 7200 примірників, тому ми стали першим весільним виданням у Львові, яке має таку велику кількість примірників і є справжнім доступним для всіх наречених порадником у весільних та родинних справах.

До речі, у нас змінилася адреса сайта! Тому тепер усі статті, конкурси та новинки можна переглянути на www.nashe-vesillya.com

Принагідно хочеться привітати із весною усіх випускниць, наречених та жінок.

Дорогі наші панянки, квітніть разом із прекрасною порою, яка пробуджує зі сну природу, даруйте ніжність та тепло своїм рідним, впевнено крокуйте життєвою стежкою та здобувайте найвищі горизонти!

головний редактор - Леся КІЧУРА

Назад