Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!
Для перегляду Флеш-елементів, скачайте будь-ласка флеш плеєр!

Архів новин

Реклама

"НАШЕ ВЕСІЛЛЯ" > Поради > Поради зчитувач

Він і вона. Дивуємо чоловіків!

Він і вона. Дивуємо чоловіків!!!

Часто перед нами постає запитання, як “прикрасити” наші стосунки з коханою людиною, як приємно здивувати його, який приготувати сюрприз. Ми ламаємо голову над вирішенням цих питань і не знаємо, що відповіді на них доволі прості. Пропонуємо декілька способів, за допомогою яких ти зможеш приємно здивувати свого чоловіка чи хлопця.

Оригінальний спосіб.

Він полягає в тому, що ти повинна намалювати плакат для свого коханого. Візьми великий чистий аркуш паперу, фарби, олівці, маркери. Навіть якщо ти погано малюєш, ти можеш просто написати приємні слова про те, який твій чоловік чудовий, гарний, добрий і як сильно ти його любиш.

Повішай плакат на двері або прикріпи до шафи і т.д. Фантазуй сама. Твоєму коханому леститиме твоя увага, і він не скоро забуде про оригінальний сюрприз. Адже чоловіки насправді люблять, коли їх нахвалюють. Можеш виявити й інші творчі здібності. Можна заспівати для нього пісню, на його улюблену мелодію. Але із самостійно вигаданим текстом.

Можеш записати для нього пісню. Для цього не обов’язково вирушати на студію звукозапису. Достатньо мати комп’ютер і мікрофон. Можеш вишити на рушнику його ініціали. Основне – дій, а не сиди склавши руки, нарікаючи на скучне буденне життя.

Банальний спосіб.

Приготуй йому романтичну вечерю, чоловіки люблять смачно попоїсти. Одягнися красиво для нього – зніми нарешті домашній халат і фартушок. Купи собі нову сексуальну білизну.

Під час вечері будь уважною, привітною, турботливою. Не забувай про те, що чоловіки люблять увагу. Станцюй для нього еротичний танець – чоловік буде в захопленні.

Хитрий спосіб.

Прислухайся до слів свого коханого, часто всі ми в розмові згадуємо про речі, які б хотіли мати. Уявляєш, як буде гарно, якщо ти подаруєш своєму чоловікові те, про що він мріяв. Він буде дуже здивований!

Він і вона, корисні поради!

Останнє оновлення здійснено на 2011-03-21 ( web-projects ).

Назад